r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Szablony wiadomości 2.0.2.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja

Szablony wiadomości to prosta i darmowa aplikacja, pozwalająca na szybkie wysyłanie konkretnych wiadomości SMS za pomocą przypiętego do ekranu startowego kafelka. Domyślnie aplikacja ma zdefiniowane 14 szablonów, typu „spóźnię się”, „co słychać?”, „dobranoc”, „kocham cię” itp.

Kolejność wyświetlania wzorów determinuje częstość ich używania, więc najłatwiej uzyskać dostęp do tych najpopularniejszych.

Aby dodać nowy kafelek, wystarczy nacisnąć symbol „plus”. Edycja istniejącego lub przypięcie go polega na przytrzymaniu aż do momentu wyświetlenia dostępnych opcji. Edycja szablonu jest bardzo prosta. Należy wpisać treść wiadomości i wybrać kolor. Opcjonalnie da się dodać adresata i jego numer telefonu, aby jeszcze szybciej wysyłać do niego SMS.

Kiedy użytkownik chce skorzystać z kafelka, zostaje przekierowany do aplikacji Wiadomości, gdzie wszystkie pola będą już uzupełnione i wystarczy nacisnąć przycisk „wyślij”.

Aplikacja nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.