r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Szachowy koniec świata ;-)

Strona główna Aktualności

Na rozpoczynający się właśnie weekend proponujemy głównie rozrywkę dla Tych, którzy lubią odpoczywać łamiąc sobie głowę ;-) Dla relaksujących się raczej poprzez szybkie machanie myszką, również mamy coś przygotowanego. Pierwszą z naszych propozycji jest program szachowy - Armageddon Chess. Choć w vortalu pojawił się już program Free Chess, sądzę że miłośnicy królewskiej gry zainteresują się również nową propozycją. Przede wszystkim Armageddon to gra polskiego autora. Nazwa programu to swego rodzaju żart, pierwsza wersja programu ukazała się 31 grudnia 1999 czyli w przeddzień przez wielu oczekiwanego końca świata ;-) Armageddon to ciekawa, wyposażona w wiele funkcji aplikacja. Umożliwia grę z komputerem, rywalizację dwóch graczy (także w sieci), można rozegrać również partię komputer-komputer. Armageddon oferuje bardzo elastyczne możliwości wyboru poziomu trudności poprzez dobieranie maksymalnego czasu na posunięcie w praktycznie nieograniczonym zakresie. Program umożliwia wielokrotne cofanie ruchów, zapisywanie partii i wiele innych. Na pewno warto po Armageddon sięgnąć, zwłaszcza że na rynku bezpłatnych aplikacji, komputerowych szachistów jest jak na lekarstwo.

Wszystkim, którzy nie przy szachownicy planują rozładowywać napięcie po zimnym i męczącym tygodniu polecamy bardzo prostą grę typu "zniszcz wszystko i uciekaj przed wszystkim" ;-)
Gra Minebot Arena pozwala na chwilkę oderwać się od realiów żywota codziennego i pomachać energicznie myszką.

Zapraszamy do pobierania obu gier, oczywiście bezpłatnych, w dziale PO GODZINACH.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.