reklama

Szansa na zostanie Mudokonem w Oddworld: New 'n' Tasty

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Oddworld: Abe's Oddysee New 'n' Tasty, czyli odtworzenie przy użyciu trójwymiarowych obiektów dwuwymiarowej platformówki logicznej (bowiem myślenia było tu sporo) z 1997 roku, w przeciągu kilku miesięcy zadebiutuje na cyfrowych rynkach. Czasu zostało jeszcze na tyle, by twórcy zaprosili do współpracy swoich fanów, chcących wcielić się w postacie Mudokonów. Jeśli dawniej ktoś powtarzał stale Hello z gry to teraz być może sam w niej wystąpi.

Wymagania, co do udziału w projekcie, nie są wielkie. Potrzebny będzie po prostu porządnej jakości mikrofon, sprzęt pozwalający nagrywać audio 24bit/96kHz plus konto SoundCloud, żeby swój głos potem udostępnić. Później wystarczy postarać się przy przywitaniu, zaśmiać się, zarechotać czy dorzucić kilka jęków oraz krzyków towarzyszących zgonowi. Pierdzieć nie trzeba, bo tego twórcy nagrali już na pęczki. Zgłoszenia przyjmowane są do 26 lipca. Najfajniej zrobione odzywki trafią do gry, a ich twórcy na listę nazwisk przewijającą się pod koniec.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama