r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Szczegóły aktualizacji do Windows 7

Strona główna Aktualności

Tydzień temu pisaliśmy o przygotowaniach Microsoftu do uruchomienia kolejnej edycji programu umożliwiającego tańsze lub bezpłatne uaktualnienie do Windows 7. Tymczasem, redaktorom serwisu Tech ARP udało się dotrzeć do wewnętrznej korespondencji na ten temat.

W ramach programu wszyscy klienci którzy w okresie pomiędzy pierwszym lipca tego roku, a datą premiery nowego systemu nabędą komputer wraz z systemem Windows Vista w wersji OEM uzyskają prawo do bezpłatnej aktualizacji do Windows 7. Wyznaczony przedział czasowy ma charakter ramowy, dzięki czemu będzie mógł być zawężany przez producentów sprzętu.

Na bezpłatną aktualizację liczyć będą mogli jedynie świeżo upieczeni posiadacze systemów Windows Vista Home Premium (do nowej wersji Home Premium), Windows Vista Business (do nowej wersji Professional) oraz Windows Vista Ultimate (do nowej wersji Ultimate). Microsoft nie zajął oficjalnego stanowiska w sprawie. Stwierdził, że informacja miała charakter konsultacyjny, ale nie ma nic więcej do dodania na dzień dzisiejszy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.