Szkolenia Microsoft dofinansowywane z UE

Strona główna Aktualności

O autorze

Zaskakujące, że tak interesująca możliwość nie doczekała się dotąd szerszej promocji. Dzięki unijnemu wsparciu ze środków EFS szkolenia przygotowujące do certyfikatów Microsoft Certified Professional (MCP) - (z których układa się ścieżki do takich tytułów jak MCSA, MCSE czy MCSD) dostępne są obecnie w wyjątkowo niskich cenach.

Wsparcie unijne w przypadku małych przedsiębiorstw jest w stanie pokryć 80% wartości szkoleń, a w szczególnych przypadkach dofinansowanie może osiągnąć nawet 100%. Jest to możliwe, jeśli pozostałe 20% wartości szkolenia, które powinien pokryć mały przedsiębiorca zostanie rozliczone w postaci wydatków z tytułu wynagrodzenia uczestników szkoleń. Co interesujące, organizatorzy gwarantują pokrycie kosztów dojazdu do miejsca, gdzie odbywają się szkolenia oraz kosztów noclegów i wyżywienia w hotelu przez czas trwania szkoleń. Dofinansowywane z unijnego budżetu szkolenia organizują między innymi firmy Altkom i Edusoft. Program dopiero startuje, w chwili obecnej załatwienie wszystkich formalności nie jest proste ale wkrótce dołączą do niego inne firmy.

Jeden z czytelników portalu WSS.pl próbował zapisać się na podobne szkolenia i swoje doświadczenia opisał w publikacji, z której każdy zainteresowany podniesieniem swoich kwalifikacji i zwiększeniem szans na rynku pracy, może dowiedzieć się wszystkiego, co niezbędne by skorzystać z tej możliwości.

© dobreprogramy
s