r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Szkolenie dla administratorów pracowni informatycznych

Strona główna Aktualności
Akademia Linuksa

wraz ze Związkiem Nauczycielstwa Polskiego organizuje bezpłatne szkolenie przeznaczone dla wszystkich administratorów pracowni informatycznych. Zakres szkolenia obejmuje szeroko pojętą tematykę bezpieczeństwa w sieci.

Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną rozwiązania open source (między innymi z Linux, Squid i Dansguardian). Przedstawione zostaną metody doboru optymalnej topologii sieci oraz routingu. Prelegenci zamierzają przedstawić zagadnienie w sposób przystępny nawet dla osób niedysponujących rozległą wiedzą w zakresie systemów Linux.

Głównymi punktami szkolenia (prowadzonego w formie wykładu z demonstracją na żywo) będą: zainstalowanie filtru cenzurującego Internet na wybranych komputerach w sieci, skonfigurowanie zapory sieciowej i routingu w sieci w ten sposób aby dało się wdrożyć zaawansowaną politykę bezpieczeństwa oraz bezkonfilktowa współpraca Linuksa i Windows w ramach stworzonej sieci.

Wszyscy uczestnicy otrzymają komplet szczegółowych materiałów. Impreza odbędzie się 23 listopada 2006 o godz. 14.00 w siedzibie ZNP w Warszawie przy ul. Smulikowskiego 6/8. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest uprzednia (do 21.11.2006) rejestracja. Szczegółowe informacje na temat konferencji oraz rejestracji opublikowane są na stronie Akademii Linuksa.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.