Szlaki turystyczne Małopolski 1.3

Strona główna iOS Podróże i transport Informatory turystyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Szlaki turystyczne Małopolski to mobilny przewodnik turystyczny, pozwalający na nawigację po pieszych i rowerowych szlakach na terenie województwa małopolskiego. W aplikacji znajduje się kompletna lista szlaków rowerowych i pieszych, będących pod nadzorem PTTK, a także informacje o najciekawszych miejscach położonych w pobliżu tras.

Aplikacja korzysta z danych o obiektach i szlakach, które znajdziemy na geoportalu. Szlaki można zobaczyć na mapie lub przejrzeć listę z podaną długością i miejscowościami, przez które przebiega. Kolory odpowiadają standardowym oznaczeniom szlaków PTTK. W widoku mapy można także zobaczyć profil trasy i na tej podstawie ocenić poziom trudności.

Domyślnie włączony jest widok tradycyjnej mapy drogowej, ale w ustawieniach można włączyć zdjęcia satelitarne, widok hybrydowy oraz mapę rowerową.

Aplikacja wykorzystuje GPS telefonu i działa bez dostępu do Internetu, ale dodatkowe informacje pobiera z Sieci.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy na rower cz. 2: poznaj miasto, ułóż trasę i zwiedzaj

35
08.03.2016  •  Anna Rymsza

Jeśli rowery są już gotowe do wyprawy, wypada zaplanować pierwszą wycieczkę. Poniżej znajdziecie kilka aplikacji i stron, które pomogą przygotować trasę i znaleźć najciekawsze miejsca w okolicy, jeśli przy okazji chcesz pozwiedzać. Drogi rowerowe w polskich miastach Jeżdżenie rowerem po mieście nie sprawia problemów, jeśli ktoś zna okolicę i ma mniej-więcej pojęcie o drogach rowerowych. Początkujący mogą chcieć skorzystać z mapy, by zorientować się, którędy warto jeździć. Większość urzędów miast udostępnia mapy tego typu inwestycji na swoich stronach, ale warto zwrócić uwagę na kilka…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza