r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Szukacz i AutoMapa razem

Strona główna Aktualności

Producenci polskiej wyszukiwarki internetowej Szukacz oraz AutoMapy połączyli siły tworząc najdokładniejszą mapę Polski dostępną w Internecie - mapa.szukacz.pl.

Dzięki AutoMapie oferujemy teraz Internautom najdokładniejszą dostępną na rynku mapę Polski. Serwis mapa.szukacz.pl pozwala znaleźć na mapie położenie 43 tys. miejscowości oraz - co jest nowością - 98 tys. ulic w 690 miastach. W samej Warszawie można wyszukać 4770 ulic. Oczywiście pod nazwą www.szukacz.pl nadal działa Szukacz, czyli nasza wyszukiwarka - mówi Mieczysław Prószyński.

Siłą mapy jest nie tylko jej dokładność ale również wyjątkowa szybkość działania, po wprowadzeniu szukanego obszaru, wynik pojawia się praktycznie natychmiast, co robi spore wrażenie. Projekt jest na razie jeszcze w wersji beta ale już wydaje się być bardzo ciekawą propozycją.

Dostosowaniem map do internetowego serwisu mapowego zajęła się firma Indigo, z którą producenci programu AutoMapa - Aqurat sp. z o.o. i Geosystems Polska sp. z o.o. - współpracują w zakresie m.in. systemów monitoringu i koordynacji pracy flot pojazdów i handlowców - Targeo.

Przygotowanie mapy odbywało się równolegle na kilku serwerach i zajęło prawie tydzień, ale dzięki technikom kompresji opracowanym na potrzeby Targeo udało nam się kilkukrotnie zmniejszyć wielkość serwowanych plików mapowych. To dopiero początek naszej współpracy. W przyszłości planujemy udostępnić internautom kolejne funkcje znane z systemu AutoMapa - twierdzi Rafał Mikołajczak, Prezes Zarządu Indigo sp. z o.o.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.