reklama

Szukajcie, a znajdziecie — Image Breakout w wyszukiwarce Google

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Programiści Google znani są z inwencji twórczej i przemycania do swojej wyszukiwarki różnorakich ciekawostek. Okazjonalne zmiany logo, czasem nawet bardzo interaktywne, to normalka, fani StarCrafta zapewne doskonale orientują się też, co się stanie, jeśli ktoś zechce sprawdzić znaczenie zerg rush... Z okazji 37 rocznicy debiutu gry Breakout firmy Atari Google zaprasza też teraz do strącania piłeczką cegiełek utworzonych z miniatur grafik z sieci.

Po wpisaniu w wyszukiwarce atari breakout i przełączeniu się na grafikę, zostaniemy uraczeni znajomym widokiem. Dostajemy pięć żyć, które należy oczywiście spożytkować jak najlepiej, starając się uzyskać możliwie najwyższy wynik punktowy. Każda pokonana plansza wprowadza trudniejszą, z grafikami wyciągniętymi już z innych wyników wyszukiwania. Uzyskanym rezultatem można się na koniec ewentualnie podzielić ze znajomymi, ale niestety Image Breakout podatny jest na proste oszukaństwo — wystarczy z Ctrl powiększyć lub pomniejszyć stronę, żeby zachowując swój dotychczasowy dorobek zresetować dany poziom i porozbijać wszystkie cegiełki na nowo...

© dobreprogramy

Komentarze

reklama