r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Szukasz aplikacji do nagrywania płyt? Skorzystaj z darmowego BurnAware

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Jeżeli szukacie darmowej aplikacji do nagrywania różnego rodzaju płyt i obsługi obrazów, warto zwrócić uwagę na najnowszą wersję BurnAware Free 8.0. To aplikacja rozbudowana, a zarazem nad wyraz prosta w obsłudze. Posiada interfejs w języku polskim, ale co najważniejsze, jest dostępna zupełnie za darmo.

Najnowsza wersja aplikacji nie tylko poprawia błędy, ale także zwiększa już i tak sporą funkcjonalność. BurnAware może automatycznie dzielić dane na kolejne płyty, nie musimy więc przygotowywać ich ręcznie mając na uwadze pojemność nośnika. Użytkowników powinno ucieszyć wprowadzenie obsługi formatu AVCHD stosowanego w np. kamerach cyfrowych, a także BDMV na płytach Blu-ray – teraz aplikacja umożliwia nagrywanie takich płyt bez obaw, że nie będziemy mogli ich odtworzyć.

Program w najnowszej wersji znacznie szybciej przetwarza pliki, obsługuje również metodę przeciągnij i upuść, dzięki której możemy szybciej dodawać dane do projektu. Osoby często korzystające z wybranych funkcji zapewne docenią to, że teraz możemy spersonalizować ekran główny i wyświetlać na nim tylko te przyciski, które są nam potrzebne. Interfejs został ulepszony, pojawiło się także kilka nowych skórek graficznych. Oprócz tego zwiększono szybkość programu i ograniczono użycie procesora. Biorąc pod uwagę możliwości aplikacji, BurnAware nawet w swej darmowej wersji może zupełnie zastąpić drogie programy takie jak pakiet Nero. Wszystko to za darmo, bez ponoszenia jakichkolwiek opłat.

r   e   k   l   a   m   a

Program oferuje takie opcje jak nagrywanie gotowych obrazów ISO, tworzenie własnych kompilacji dysków z danymi, płyt AudioCD z plików WAV, MP3, WMA, oraz płyt DVD Video. BurnAware Free Edition obsługuje wszystkie sprzętowe interfejsy oferując zapis danych na takich nośnikach jak CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE, HD DVD-R/RW, DVD-RAM, a nawet Blu-Ray. Aplikacja radzi sobie również dobrze z zapisem obrazów płyt w locie (on-the-fly), automatyczną weryfikacją nagranych plików i tworzeniem tzw. multisesji zapisu. Pozwala ponadto na tworzenie startowych płyt i obrazów i wymazywanie płyt RW.

Najnowszą wersję BurnAware Free znajdziecie już w bazie aplikacji naszego serwisu. Aplikacja jest bezpłatna do zastosowań niekomercyjnych, a jej interfejs jest dostępny w pełnej, polskiej wersji językowej. Zachęcamy do pobierania, a także dzielenia się wrażeniami z innych darmowych aplikacji do nagrywania płyt i tworzenia obrazów.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.