r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Szukasz taniego laptopa? Co powiesz na 15,6-calowy model HP za 850 zł?

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Obecnie na studiach komputer jest urządzeniem niezbędnym. To stwierdzenie nie dotyczy tylko kierunków związanych z informatyką. W związku z tym wielu studentów przed pójściem na mniej lub bardziej wymarzoną uczelnię, musi kupić własnego laptopa. Właśnie dla tych osób przygotowaliśmy poradnik, w którym wybraliśmy najciekawsze urządzenia w przedziale cenowym od około 1000 do ponad 8000 złotych.

Niestety budżet wielu studentów jest niewielki i na laptopa mogą przeznaczyć małą sumę pieniędzy. Interesującym wyborem może okazać się 15,6-calowy laptop HP, który w ofercie sklepu X-Kom dostępny jest w cenie wynoszącej zaledwie 850 złotych.

HP PV-15-g003sw nie pozwoli na uruchomienie nowych gier czy wygodną pracę z zaawansowanymi programami, które wymagają dużej mocy obliczeniowej, ale w prostszych czynnościach, sprawdzi się idealnie. Został on wyposażony w 15,6-calową błyszczącą matrycę TFT-TN o rozdzielczości 1366 x 768. W jego wnętrzu znajdziemy dwurdzeniowy procesor AMD E1-2100 o częstotliwości 1 GHz. Karta graficzna, to zintegrowany z procesorem układ Radeon HD 8210. Ten laptop został wyposażony również w 4 GB RAM, dysk twardy o pojemności 500 GB oraz napęd DVD. Oczywiście HP PV-15-g003sw posiada wbudowany moduł WiFi 802.11 b/g/n i Bluetooth. Wśród zastosowany złączy znalazły się: RJ-45, Audio, HDMI, 3 x USB (w tym jeden port USB 3.0). Firma HP nie zapomniała o czytniku kart pamięci. Natomiast pojemność baterii wynosi 2770 mAh. Wymiary tego laptopa przedstawiają się następująco: 37,8 x 26 x 2,5 cm i ważny on 2,23 kg. Należy pamiętać, że HP PV-15-g003sw sprzedawany jest w wersji bez systemu Windows, co dla niektórych klientów będzie zaletą.

r   e   k   l   a   m   a

Główną zaletą tego modelu HP jest przede wszystkim jego cena, która powinna zachęcić nie tylko studentów. Jeśli mamy zamiar przeglądać Internet, korzystać z komunikatorów, oglądać filmy lub pracować z pakietem biurowym, to zastosowane w tym urządzeniu podzespoły, sprawdzą się całkiem nieźle. Trudno jest ocenić wytrzymałość całej konstrukcji, ale jeśli będziemy odpowiednio dbali o tego laptopa, to nie powinniśmy mieć z nim większych problemów.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.