Szybka Inwentaryzacja 3.0

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Szybka Inwentaryzacja to program, służący do sprawnego przeprowadzenia spisu majątku, magazynu lub środków trwałych.

Aplikacja ogranicza koszty inwentaryzacji oraz czas jej wykonania, odciąża pracowników i eliminuje pomyłki. Jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Przeprowadza inwentaryzację stanów magazynowych, położenia środków trwałych i wyposażenia. Umożliwia tworzenie kartotek magazynowych/inwentarzowych, monitorowanie stanów magazynowych, obsługę terminali mobilnych, generowanie arkuszy spisu z natury, a także wygodny import/eksport danych.

Przechowywane dane: nazwa, opis, numer fabryczny, numer inwentarzowy, indeks materiałowy, kod kreskowy, kod RFID w pełni identyfikują konkretny przedmiot inwentarzowy. Szybką Inwentaryzację możemy przeprowadzić na trzy sposoby wykorzystując komputerowe numery inwentarzowe, kody kreskowe lub tagi zbliżeniowe RFID (technologia radiowa RFID).

Aplikacja do inwentaryzacji wykorzystuje w zależności od potrzeb: skanery kodów kreskowych, kolektory danych (przenośne terminale z czytnikiem kodów kreskowych), drukarki kodów kreskowych i czytniki RFID. Dostarcza ona wszelkich potrzebnych zestawień inwentaryzacyjnych, arkusz spisu z natury, arkusz różnic inwentaryzacyjnych. Wszelkie dane inwentarzowe przechowywane są w jednym miejscu. Dostępny jest pełen import i integracja przepływu danych z systemami ERP, arkuszami Excel, oraz uniwersalnymi plikami danych CSV.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na 30-krotne uruchomienie programu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty interfejs, dużo przydatnych funkcji
brak
ocena użytkownika

Program do szybkiej inwentaryzacji sprawdza się świetnie. Plus za przemyślaną wersję testową która motywuje do szybkiej inwentaryzacji, a oczywiście później możemy się zdecydować na zakup programu. Program dawno nie aktualizowany ale jest po polsku, z ładnym i czytelnym interfejsem i co najważniejsze przemyślany - praca z programem jest bardzo wygodna. Polecam.

20.10.2016 15:25 | Recenzja do wersji 3.0
przejrzysty, jasny w użyciu program, posiadający wszystkie potrzebne funkcje
ja nie znalazłam nic, co by mi utrudniło pracę, ale jak w każdym programie pewnie są
ocena użytkownika

Od dłuższego czasu poszukiwałam nieskomplikowanego programu do inwentaryzacji, za którą jestem odpowiedzialna. Już wersja DEMO spodobała mi się w swojej intuicyjnej obsłudze. Teraz mogę z czystym sumieniem program polecić

27.10.2014 13:31 | Recenzja do wersji 3.0

Komentarze

0 nowych
  #3 09.08.2017 16:09

@komik4885 (niezalogowany): Cieszę się że program się podoba! Co do większej ilości kartotek- Szybka Inwentaryzacja radzi sobie z obsługą nawet największych firm. Lista referencyjna to najlepszy dowód: http://www.pwsk.pl/lista-referencyjna/ http://www.szybkainwentaryzacja.pl/

serdecznie pozdrawiam

Beata Krywult PWSK

  #2 20.07.2017 10:37

typowy program do inwetaryzacji wydaje sie ok. nie wiem jak bedzie przy wiekszych przeliczeniach sobie radzil, jak wprowadze tysiace produktow, ale zobaczymy. W zastepstwie mam jeszcze na oku http://www.systim.pl i rownoczesnie robie to samo na dwoch programach i sprawdze sobie, ktoy lepszy ostatecznie

  #1 16.12.2016 16:27

Koniec roku, więc w sumie poszukałem i o znalazłem :) dzięki za wstawkę. Ogólnie pracuje w sumie na programie, ktory ma inwentaryzacje ale zona nie ma a chce tylko inwentaryzacje bo interesuje ja tylko magazyn to bardzo fajny. Nie mam zadnego ale. Dla niej sie spisuje bardzo.