Szybka Inwentaryzacja 4.0

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Szybka Inwentaryzacja to program, służący do sprawnego przeprowadzenia spisu majątku, magazynu lub środków trwałych.

Aplikacja ogranicza koszty inwentaryzacji oraz czas jej wykonania, odciąża pracowników i eliminuje pomyłki. Jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Przeprowadza inwentaryzację stanów magazynowych, położenia środków trwałych i wyposażenia. Umożliwia tworzenie kartotek magazynowych/inwentarzowych, monitorowanie stanów magazynowych, obsługę terminali mobilnych, generowanie arkuszy spisu z natury, a także wygodny import/eksport danych.

Przechowywane dane: nazwa, opis, numer fabryczny, numer inwentarzowy, indeks materiałowy, kod kreskowy, kod RFID w pełni identyfikują konkretny przedmiot inwentarzowy. Szybką Inwentaryzację możemy przeprowadzić na trzy sposoby wykorzystując komputerowe numery inwentarzowe, kody kreskowe lub tagi zbliżeniowe RFID (technologia radiowa RFID).

Aplikacja do inwentaryzacji wykorzystuje w zależności od potrzeb: skanery kodów kreskowych, kolektory danych (przenośne terminale z czytnikiem kodów kreskowych), drukarki kodów kreskowych i czytniki RFID. Dostarcza ona wszelkich potrzebnych zestawień inwentaryzacyjnych, arkusz spisu z natury, arkusz różnic inwentaryzacyjnych. Wszelkie dane inwentarzowe przechowywane są w jednym miejscu. Dostępny jest pełen import i integracja przepływu danych z systemami ERP, arkuszami Excel, oraz uniwersalnymi plikami danych CSV.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na 30-krotne uruchomienie programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

łatwy w obsłudze, czytelny, dla każdego
jak na razie nie znalazłem wad
ocena użytkownika
22.01.2021 11:04 • Recenzja do wersji 4.0

Najpierw korzystałem z systemu do nadzorowania stanów magazynowych, ale potem pobrałem dodatkowo ten program. Zależało mi na tym żeby przeprowadzać inwentaryzację szybciej, bo ciągle z pracownikami mieliśmy problem z organizacją jej i traciliśmy sporo czasu. Używamy teraz kodów kreskowych i pełnej wersji. Inwentaryzacja jest o wiele szybsza i każdy potrafi używać programu.

prosty interfejs, dużo przydatnych funkcji
brak
ocena użytkownika
20.10.2016 15:25 • Recenzja do wersji 3.0

Program do szybkiej inwentaryzacji sprawdza się świetnie. Plus za przemyślaną wersję testową która motywuje do szybkiej inwentaryzacji, a oczywiście później możemy się zdecydować na zakup programu. Program dawno nie aktualizowany ale jest po polsku, z ładnym i czytelnym interfejsem i co najważniejsze przemyślany - praca z programem jest bardzo wygodna. Polecam.