Szybki Budżet - Menedżer Wydatków Szybki Budżet - Menedżer Wydatków 6.2.11

Strona główna Android Dom Budżet domowy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Szybki Budżet - Menedżer Wydatków to aplikacja przeznaczona dla użytkowników, którzy chcieliby regularnie monitorować swoje przychody oraz wydatki, a także mieć kontrolę nad oszczędnościami.

Zawsze pod ręką

Choć początkowo może wydawać się, że liczba informacji widocznych na poszczególnych ekranach jest zbyt duża, tak naprawdę szybko okazuje się, że Szybki Budżet - Menedżer Wydatków charakteryzuje się naprawdę przejrzystym interfejsem użytkownika. Wszystkie niezbędne dane mamy na wyciągnięcie ręki, więc łatwo i szybko sprawdzimy, ile pieniędzy zarobiliśmy w tym miesiącu, a ile wydaliśmy na zaspokojenie podstawowych potrzeb oraz przyjemności.

Dla każdego

Szybki Budżet - Menedżer Wydatków oferuje możliwość tworzenia kategorii, co znacznie ułatwia zarządzanie domowym budżetem. Możemy podzielić wydatki na zakupy spożywcze, paliwo, ubrania, rozrywkę i wiele, wiele innych, a następnie sprawdzić na czytelnym wykresie kołowym, ile pieniędzy przeznaczyliśmy na kupno rozmaitych przedmiotów czy też skorzystanie z różnego rodzaju usług.

Dwa rodzaje kont

Co ciekawe, Szybki Budżet - Menedżer Wydatków pozwala na tworzenie kont Normalnych i Specjalnych. Te pierwsze adresowane są do użytkowników domowych, natomiast z drugich można zrobić użytek na przykład w małych przedsiębiorstwach.

Dwie wersje aplikacji

Szybki Budżet - Menedżer Wydatków jest dostępny za darmo oraz w wersji Pro za 19,99 złotych (jednorazowa płatność). Możemy także zdecydować się na wykupienie jednego z dwóch planów opartych na subskrypcji – każdy z nich zawiera wszystkie funkcje edycji Pro oraz szereg innych opcji, w tym synchronizację danych czy tworzenie raportów PDF.

Najważniejsze cechy:

  • przydatna aplikacja do zarządzania budżetem domowym i nie tylko
  • łatwe i szybkie wprowadzanie danych
  • opcja tworzenia kategorii
  • czytelny interfejs użytkownika
  • za darmo oraz w wersji PRO

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!