Szybki Notatnik Szybki Notatnik 2.0.9

Strona główna Android Akcesoria Notesy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Szybki Notatnik jest bardzo prostą aplikacją służącą do wykonywania szybkich notatek na telefonie. W przeciwieństwie do rozbudowanych aplikacji konkurencji, nie znajdziemy tutaj obsługi grafiki czy emotikonów, aplikacja jest nastawiona na notowanie tylko tekstu.

Plusem aplikacji jest możliwość wyboru lokalizacji zapisanych notatek - możemy je więc sami skasować z katalogu z karty pamięci lub wgrać własne z komputera w standardowym formacie tekstowym (notatki są zapisywane w postaci plików tekstowych). Dodatkowym atutem jest możliwość katalogowania notatek, co pozwoli na lepsze ich uporządkowanie. Treść notatek możemy udostępniać innym na każdy możliwy sposób udostępniania danych przez system.

Konfiguracja aplikacji zawiera możliwość szyfrowania notatek, dzięki czemu możemy zabezpieczyć nasze informacje przed niepowołanymi osobami. Szyfrujemy tylko notatki wybrane przez nas, dzięki czemu możemy zdecydować sami, czy dana notatka jest dla nas istotna czy nie. Minusem aplikacji jest brak rozpoznawania mowy, dzięki czemu tworzenie notatek mogłoby być szybsze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!