Szybkie udostępnianie listy zadań w Gmailu

Strona główna Aktualności

O autorze

Twórcy Gmaila od początku istnienia ich projektu starali się dodawać do swojej usługi nową funkcjonalność, znacznie ułatwiającą organizowanie czasu. Ich innowacyjność i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań opłaciło się - poczta Google jest na 3. miejscu w rankingu największych i najpopularniejszych serwisów udostępniających usługi pocztowe w Stanach Zjednoczonych, o czym pisaliśmy niedawno.

Tymczasem w poczcie Gmail czeka na nas kolejna zmiana. Twórcy postanowili rozbudować moduł Zadań, pozwalając nam na szybkie wysłanie listy naszych zadań w wiadomości e-mail. Opcja "Wyślij listę zadań przez e-mail" jest dostępna w menu "Czynności" dostępnym pod okienkiem z listą zadań. Jej użycie spowoduje stworzenie nowej wiadomości z listą utworzonych przez nas wcześniej zadań.

Dodanie tej opcji jest oczywiście dużo mniej rewolucyjne niż wcześniejsze nowości, takie jak zmiany w sposobie obsługi interfejsu czy możliwość dodania kilku załączników na raz, ale dzielenie się swoimi listami zadań może znacząco ułatwić komunikację zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Miejmy nadzieję, że to nie koniec zmian w Gmailu, który dzięki integracji z pozostałymi rozwiązaniami Google staje się już świetnym rozwiązaniem typu PIM.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji