r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Szybko, szybciej, najszybciej...

Strona główna Aktualności

O autorze

Programiści Google dodali wyszukiwarce nową funkcję, pozwalającą użytkownikom przeglądarki Firefox na szybsze otrzymywanie wyników.

Szybsze działanie polega na przenoszeniu w tle do pamięci podręcznej wyszukiwarek Mozilli najbardziej trafnych wyników. Pozwala to, w razie kliknięcia przez użytkownika na dany link, na szybsze wyświetlenie się stron.

Kiedy wyszukiwanie danych w sieci odbywa się z wykorzystaniem oprogramowania Mozilli, program otrzymuje polecenie załadowania stron do pamięci, tłumacza przedstawiciele Google. Zastosowanie technologii jest możliwe w przypadku przeglądarek Mozilli gdyż te obsługują taką funkcję. Podobna opcja u dominującego na rynku Internet Explorera nie funkcjonuje.

Niektórzy z użytkowników zauważają wady tego rozwiązania, a wśród nich wykorzystanie większej części łącza, od tego, które w rzeczywistości jest potrzebne. Przeglądarka pobiera bowiem dane, których internauta może wcale nie oglądać.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.