r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Szyfrujący komunikator Signal w przeglądarce teraz także dla użytkowników iOS-a

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Z komunikatorów najczęściej korzystamy na smartfonach, ale przy dłuższej konwersacji wygodnie jest usiąść za klawiaturą komputera. Do tej pory użytkownicy aplikacji Signal, znanej z silnego szyfrowania i poszanowania prywatności, mogli korzystać tylko z wersji na urządzenia mobilne. Edycja dla przeglądarek desktopowych łączyła się tylko z mobilnym klientem na Androida.

Signal, w przeciwieństwie do cieszących się największą popularnością komunikatorów, został stworzona z myślą o bezpieczeństwie. Jej potencjał dostrzegł nawet sam Edward Snowden, co dla osób ceniących prywatność jest najlepszą rekomendacją. Signal zapewnia możliwość prowadzenia komunikacji tekstowej, głosowej oraz rozmów grupowych. Oczywiście wszystkie informacje przesyłane za pomocą programy są szyfrowane.

Wadą Signala była jego ograniczona dostępność na różne platformy. Chcąc przesyłać wiadomości z komputera musieliśmy posiadać smartfon z Androidem, był on potrzebny do weryfikacji. Natomiast użytkownicy iOS-a byli skazani wyłącznie na edycję mobilną. Twórcy komunikatora w końcu jednak umożliwili również posiadaczom iPhone'ów połączenie się z wersją na komputery.

r   e   k   l   a   m   a

Należy pamiętać, że aby skorzystać z edycji na komputery, musimy posiadać aplikację na smartfonie. Zalogowanie sprowadza się do zeskanowania kodu QR. Wersję na komputery znajdziecie w Chrome Web Store, jest to po prostu rozszerzenie dla przeglądarki Google Chrome.

Wolelibyśmy zobaczyć aplikację na Windows, Linuksa i macOS-a, bez wymogu posiadania danej przeglądarki internetowej. Mobilne wersje dostępne są Androida i iOS.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.