r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Szykujcie się na IEM 2016 na samym początku marca

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Finały Intel Extreme Masters w Polsce stały się tak popularną imprezą, że oczywiście te IEM 2016 również odbędą się w Katowicach w Spodku. Miasto będzie gospodarzem wydarzenia po raz trzeci, przyciągając tysiące zainteresowanych eSportem i nie tylko. Jeżeli należycie do tego grona, zacznijcie przygotowywać się do wyjazdu. Zaklepcie sobie w kalendarzu czas między 4 a 6 marca. Znów będą bilety wczesnego wstępu.

Tak jak poprzednio, wejście na IEM ma być bezpłatne, ale stanie w niezwykle długiej kolejce zdecydowanie nie należy do przyjemnych. Dlatego warto zainteresować się opcjonalnymi płatnymi biletami. Zwłaszcza, że organizatorzy potwierdzili włączenie Counter-Strike: Global Offensive do harmonogramu rozgrywek. To już nie osobny turniej, ale część Intel Extreme Masters z pulą nagród w wysokości 250 tysięcy dolarów. W League of Legends do zdobycia będzie 100 tysięcy. Do tego oczywiście dojdą stoiska wystawców i pomniejsze konkursy, ale konkretne szczegóły dopiero poznamy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.