T2002 1.0

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

T2002 to remake znanej i popularnej gry Turrican dedykowanej pod platformy Amigi. Ci, którzy pamiętają Turricana z dawnych lat, bez wątpienia od razu zauważą znaczne różnice w porównaniu z wydaniem z 2002 roku. Najnowsza wersja zawiera dużo bardziej rozbudowane układy z dużo większą ilością możliwości ich rozegrania. W trakcie gry pojawia się również więcej różnego rodzaju "niespodzianek-pomagajek" co wpływa korzystnie na ogólną grywalność w T2002.

To co nie uległo praktycznie żadnym modernizacjom w stosunku do wersji z przed lat, to napewno oprawa dźwiękowa i graficzna. Pozostały one na stałym, "klasycznym" poziomie co powoduje, że gra utrzymana została w swym niepowtarzalnym klimacie co niegdyś.

T2002, czy też Turrican jak kto woli :-), klasyfikuje się do grupy gier z kategorii "zabij wszystko co się rusza". Dodatkowo akcja rozgrywa się bardzo szybko i trzeba niemałego refleksu, aby uniknąć totalnej zagłady. Zdobywane z czasem coraz bardziej zaawansowane uzbrojenie pomaga przetrwać jak najdłużej na polu walki. Celem gracza jest brnięcie do przodu (w przypadku w prawo jak to ma zazwyczaj miejsce w tego typu grach :-)), zaliczenie jak największej ilości układów i zdobycie jak największej ilości punktów.

Wszystkich, którzy myślą że jest to kolejna gra, którą można przejść w pół godziny, chciałbym wyprowadzić z błędu. Wbrew wszelkim pozorom poziom trudności zaliczany jest do wysokich i trzeba dużego samozaparcia, aby zakończyć sukcesem całą grę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!