T3 Startup Manager T3 Startup Manager 1.2.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

T3 Startup Manager to narzędzie służące do kontroli aplikacji uruchamianych wraz ze startem systemu operacyjnego. Program jest dostępny zupełnie bezpłatnie w formie archiwum ZIP, dzięki czemu nie wymaga instalacji, jest w pełni przenośny i gotowy do działania od razu po pobraniu.

Po uruchomieniu aplikacji wystarczy z menu File wybrać opcję Load Startup Programs, aby błyskawicznie otrzymać listę programów uruchamianych razem z systemem operacyjnym. T3 Startup Manager podaje nazwę programu oraz ścieżkę do niego, zaś po kliknięciu na pozycję prawym klawiszem myszy otrzymamy dodatkowe opcje, w tym możliwość edycji odpowiedniej ścieżki rejestru, wykonanie procesu, usunięcie ze startupu oraz szukanie danego programu w sieci web. Ta ostatnia opcja jest szczególnie przydatna przy wątpliwościach, czym jest dana aplikacja i czy na pewno musi być uruchamiana przy starcie komputera.

Program cechuje się szybkością działania i dużą lekkością. Interfejs jest bardzo prosty i nie zawiera żadnych bajerów i kolorowych akcentów, które mogłyby rozpraszać uwagę użytkownika. Aplikacja pozwala także na dodanie nowej pozycji do startupu oraz możliwość filtrowania listy wyników ze względu na użytkownika komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!