r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

T3 Startup Manager 1.2.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe

T3 Startup Manager to narzędzie służące do kontroli aplikacji uruchamianych wraz ze startem systemu operacyjnego. Program jest dostępny zupełnie bezpłatnie w formie archiwum ZIP, dzięki czemu nie wymaga instalacji, jest w pełni przenośny i gotowy do działania od razu po pobraniu.

Galeria programu

Po uruchomieniu aplikacji wystarczy z menu File wybrać opcję Load Startup Programs, aby błyskawicznie otrzymać listę programów uruchamianych razem z systemem operacyjnym. T3 Startup Manager podaje nazwę programu oraz ścieżkę do niego, zaś po kliknięciu na pozycję prawym klawiszem myszy otrzymamy dodatkowe opcje, w tym możliwość edycji odpowiedniej ścieżki rejestru, wykonanie procesu, usunięcie ze startupu oraz szukanie danego programu w sieci web. Ta ostatnia opcja jest szczególnie przydatna przy wątpliwościach, czym jest dana aplikacja i czy na pewno musi być uruchamiana przy starcie komputera.

Program cechuje się szybkością działania i dużą lekkością. Interfejs jest bardzo prosty i nie zawiera żadnych bajerów i kolorowych akcentów, które mogłyby rozpraszać uwagę użytkownika. Aplikacja pozwala także na dodanie nowej pozycji do startupu oraz możliwość filtrowania listy wyników ze względu na użytkownika komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.