T4 Funeral 1.0

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

T4 Funeral to kolejna darmowa gra akcji z elementami platformowymi, która nawiązuje do kultowego Turricana. Jest nieoficjalną kontynuacją T2002, czyli innego bezpłatnego projektu odrestaurowującego klasyczny hit. W stosunku do niego jednak oferuje dużo lepszą, mniej archaiczną oprawę graficzną. Ma też całkiem wpadający w ucho podkład muzyczny. Przede wszystkim jednak gwarantuje trudną, wciągająca zabawę przed PC.

Wcielamy się w uzbrojonego po zęby cyborga, którego zadaniem jest dotrzeć do końca danego etapu, po drodze nie dając się zlikwidować wrogom. Etapy są dosyć rozległe, ale twórca pomyślał o neonowych znakach wskazujących drogę dalej, więc naprawdę niełatwo się zgubić. Chociaż to strzelanka, warto podejść do rozgrywki na spokojnie. Lepiej eliminować wrogów pojedynczo, niż uciekać i mieć za sobą całą ich chmarę.

Bohater dysponuje potężnym działem, którego tryb ognia da się zmieniać poprzez łapanie specjalnych bonusów. Czasem trafi się również odnowienie życia. W krytycznych sytuacjach przydaje się fala uderzeniowa, oczyszczająca ekran na boki, albo też bomba likwidująca przy uderzeniu wszystko. Miłośnicy popularnych produkcji rodem z czasów świetności Amigi powinni być zadowoleni. T4 Funeral to miły powrót.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!