TAudioConverter TAudioConverter 0.9.9

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TAudioConverter to dostępne za darmo, opensource'owy konwerter plików audio, cechujący się prostotą obsługi, szybkością działania oraz wsparciem dla wielowątkowego przetwarzania plików.

Aplikacja pozwala w prosty sposób konwertować pliki dźwiękowe do popularnych formatów: MP3, AAC, HE, AC3, Ogg Vorbis, Opus, WMA, WavPack, FLAC i kilku innych. Obsługa programu nie powinna nikomu przysparzać problemów, jako że cała aplikacja została zaprojektowana w sposób czytelny i pozwalający uzyskać szybki dostęp do poszukiwanej opcji. Tych w TAudioConverter jest kilka: poza samą konwersją (której szczegóły techniczne możemy ustawić), możliwa jest również ograniczona edycja plików, regulacja głośności, łączenie wielu plików w jeden, czy też kopiowanie tagów i okładek ze źródła.

Całości dopełnia zintegrowany CD Ripper pozwalający bezproblemowo zgrać muzykę z płyty Audio CD, aby móc się nią cieszyć w dowolnej chwili mając skonwertowane pliki na dysku twardym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!