r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TAudioConverter 0.9.9

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

TAudioConverter to dostępne za darmo, opensource'owy konwerter plików audio, cechujący się prostotą obsługi, szybkością działania oraz wsparciem dla wielowątkowego przetwarzania plików.

Galeria programu

Aplikacja pozwala w prosty sposób konwertować pliki dźwiękowe do popularnych formatów: MP3, AAC, HE, AC3, Ogg Vorbis, Opus, WMA, WavPack, FLAC i kilku innych. Obsługa programu nie powinna nikomu przysparzać problemów, jako że cała aplikacja została zaprojektowana w sposób czytelny i pozwalający uzyskać szybki dostęp do poszukiwanej opcji. Tych w TAudioConverter jest kilka: poza samą konwersją (której szczegóły techniczne możemy ustawić), możliwa jest również ograniczona edycja plików, regulacja głośności, łączenie wielu plików w jeden, czy też kopiowanie tagów i okładek ze źródła.

Całości dopełnia zintegrowany CD Ripper pozwalający bezproblemowo zgrać muzykę z płyty Audio CD, aby móc się nią cieszyć w dowolnej chwili mając skonwertowane pliki na dysku twardym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.