TDP4: Team Battle na weekend. Walczymy do ostatniego cybo… tzn. mutanta

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy TDP4:Team Battle - platformową strzelankę 2D z elementami RPG. Akcja rozgrywa się na niewielkich rozmiarów, pojedynczych planszach konstrukcyjnie odpowiednio przygotowanych do szybkich starć pomiędzy żołnierzami.

Gra w głównej mierze przeznaczona jest do zabawy w trybie sieciowym stąd też nasze działania koncentrować się będą na aspektach taktycznych i kooperacyjnych. Będziemy mogli się nimi wykazać w przygotowanych przez twórców trybach: Deathmatch (DM), Team Deathmatch (TDM), Capture the Flag (CTF), Last Man Standing (LMS), Domination (DOM), Elimination (ELM) oraz Duel mode.

Na polu gry może pojawić się maksymalnie ośmiu graczy, którzy mają możliwość wyboru swojej postaci spośród kilkunastu różnych dostępnych profili podzielonych dodatkowo na odmienne klasy: człowieka, cyborga i mutanta.

Cała rozgrywka urozmaicona jest ponadto o zaawansowany system osiągnięć i umiejętności. Już od pierwszych momentów gry rozwijamy swoją postać, trenujemy ją i dodajemy punkty doświadczenia. Za zdobycie poszczególnych osiągnięć przysługują nam określone medale. Za każdy z nich pojawiają się dodatkowe pieniądze, które możemy wydać w specjalnym sklepie na lepszą broń, artefakty oraz inne potrzebne przedmioty.

Projekt cechuje się oszczędną, ale zarazem robiącą dobre wrażenie oprawą graficzną. Spora liczba plansz, trybów gry, rodzajów broni oraz innych urozmaiceń sprawia, że tytuł potrafi wciągnąć na dłużej.

Grę TDP4:Team Battle można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy
s