TEKKEN TEKKEN 1.5

Strona główna Android Gry Bijatyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

TEKKEN to mobilna odsłona jednej z najbardziej rozpoznawalnych bijatyk, która jeszcze jakiś czas temu dostępna była wyłącznie na komputery PC i konsole.

Jak wygląda rozgrywka?

Podstawowym trybem zabawy w TEKKEN na urządzenia mobilne jest tryb fabularny. W jego trakcie toczymy emocjonujące walki ze znanymi postaciami z serii tej kultowej bijatyki, które podzielone zostały na akty o różnym poziomie trudności. Wraz z postępem gracz zdobywa specjalne karty, które następnie użyte mogą być do rozwoju i udoskonalania naszych postaci, których w grze możemy mieć dowolną ilość.

To jednak nie wszystko. Na graczy mobilnego TEKKENa czekają różnego typu wyzwania, których częstotliwość udostępniania jest całkiem spora. Nie zabrakło również trybu wieloosobowego, dającego możliwość rywalizacji z innymi użytkownikami z całego świata oraz treningu, pozwalającego naukę i ćwiczenie złożonych ataków, które zadają przeciwnikowi duże obrażenia.

Atutem gry TEKKEN na urządzenia mobilne jest dopracowana, w pełni trójwymiarowa oprawa graficzna i efektowne animacje, ale także oprawa dźwiękowa, która nie odbiega od edycji PC czy konsolowej.

Kluczowe cechy gry:

  • mobilna odsłona kultowej bijatyki
  • rozbudowany tryb fabularny
  • opcja rozgrywki wieloosobowej
  • rozbudowa i udoskonalanie postaci
  • za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!