r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TETA przejmie 35% udziałów InsERTu

Strona główna Aktualności

O autorze

TETA SA przejmie 35% udziałów wrocławskiego InsERTu, jednego z największych producentów oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Zgodnie podpisaną umową TETA dokona inwestycji kapitałowej w firmę InsERT, w wysokości około 19 mln zł. i obejmie w niej 35% udziałów. Transakcja będzie wiązać się m.in. z przekształceniem InsERTu w spółkę akcyjną.

Kooperacja TETY i Insertu wzmocni obie firmy w ich dotychczasowych obszarach działania. Jednak wykorzystując wiedzę i doświadczenie kadry zarządzającej i pracowników obu spółek, możemy zagospodarować także rynki, na których dotychczas nie oferowaliśmy swoich rozwiązań lub robiliśmy to sporadycznie - powiedział Jarosław Szawlis, prezes Insertu.

InsERT to jeden z największych producentów oprogramowania dla małych i średnich firm, znany głównie z programu handlowo-magazynowego Subiekt GT, programów finansowo-księgowych Rachmistrz GT i Rewizor GT oraz programu kadrowo-płacowego Gratyfikant GT.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.