THE LEGO MOVIE 2 Movie Maker THE LEGO MOVIE 2 Movie Maker 1.3.3

Strona główna Android Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy
Pobierz program
lub zeskanuj:

THE LEGO MOVIE 2 Movie Maker to darmowe narzędzie umożliwiające nagrywanie własnych filmów LEGO.

Po zarejestrowaniu obrazu za pomocą THE LEGO MOVIE 2 Movie Maker możemy go następnie zmontować. Nie jest wymagana specjalistyczna wiedza w tym zakresie, gdyż całość cechuje się prostotą działania. Aplikacja pozwala na wzbogacenie swoich dzieł licznymi efektami specjalnymi oraz dźwiękowymi. Tylko od nas zależy więc, jak potoczą się losy Emmeta, Lucy i innych postaci (niekoniecznie pochodzących z filmu LEGO Przygoda 2).

Zanim jednak nagramy film, będziemy musieli zbudować z klocków LEGO odpowiednie sceny (najlepiej przy użyciu zestawów LEGO Movie Maker sprzedawanych w sklepach), by później móc je zarejestrować i udostępnić za pośrednictwem opisywanej aplikacji. Warto mieć na uwadze, że producenci THE LEGO MOVIE 2 Movie Maker zajmują się sprawdzaniem poszczególnych materiałów wideo zanim zostaną one opublikowane.

THE LEGO MOVIE 2 Movie Maker wymaga założenia konta LEGO. Potrzebna jest zgoda rodzica lub opiekuna. W trakcie rejestracji należy podać swój kraj zamieszkania, adres e-mail oraz datę urodzenia. Aplikacja skierowana jest do dzieci, które ukończyły 8 lat.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!