TICKR TICKR 0.6.4

Strona główna Windows Internet i komunikacja Czytniki RSS
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TICKR to nietypowy czytnik RSS, wyświetlający na pulpicie komputera wszelakie informacje publikowane na zdefiniowanych przez użytkownika stronach internetowych.

Wszelakie dane udostępnione w formacie XML za pośrednictwem kanałów RSS prezentowane są na ekranie w postaci tekstu przewijanego na specjalnym pasku. Kliknięcie któregokolwiek z wyświetlanych tytułów wiadomości powoduje otworzenie w przeglądarce strony internetowej, do której się on odnosi, z pełną treścią aktualności, artykułu itd.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i oferuje sporą liczbę opcji konfiguracyjnych, pozwalających dostosować sposób wyświetlania wspomnianego paska, a także informacji na nim do indywidualnych preferencji użytkownika. Możliwe jest m.in. dostosowywanie położenia paska na ekranie, jego rozmiaru i kolorystyki, a także wyświetlanego na nim tekstu, modyfikowanie szybkości przewijania informacji i wielu innych aspektów jego działania.

TICKR wspiera kanały RSS i Atom, obsługując przy tym serwery proxy oraz autoryzację HTTP.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!