r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TMPGEnc Video Mastering Works 6.2.6.33

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TMPGEnc Video Mastering Works jest zaawansowanym, komercyjnym narzędziem przeznaczonym do kompresji plików multimedialnych. Z jego pomocą możemy zmniejszyć wielkość zapisów audio/wideo, zarówno tych już skompresowanych, jak i zajmować się materiałami zapisanymi w bezstratnych formatach. Aplikacja obsługuje wszystkie najważniejsze oraz najpopularniejsze formaty i kodeki dostępne na rynku.

Galeria programu

Wśród obsługiwanych formatów można wymienić chociażby DivX, MPEG-1/2/4, H.264, MOV, czy też animacje Flash - podobna dowolność panuje wśród dostępnych kodeków, do których możemy skompresować pliki wynikowe. Podczas pracy z projektem mamy możliwość dodania zewnętrznego pliki ze ścieżką dźwiękową, dokonać podstawowych edycji (wycięcie zbędnych klatek, przycięcie początku lub końca) oraz zaaplikować szereg "polepszaczy" typu przycinanie obrazu, korekcja kolorów, redukcja szumu i nie tylko.

Pliki wynikowe możemy zapisywać w szerokiej gamie formatów, dostępne są również wbudowane szablony pozwalające na automatyczne dopasowanie ustawień do popularnych opcji, takich jak płyty DVD, Blu-Ray, czy też zgodne z urządzeniami mobilnymi. Bez problemu połączymy także kilka plików audio i wideo w jeden. Autorzy przewidzieli nawet możliwość dodania do plików źródłowych pokazów slajdów, które również można edytować z poziomu aplikacji.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni. Do materiałów wyjściowych dołączane są znaki wodne.
  • Wymagane jest połączenie z internetem podczas pierwszego uruchomienia aplikacji celem uzyskania licencji testowej.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 04.07.2015 08:32

Testowałem wiele programów do konwertowania plików video i audio. Ale ten program robi najlepszy dźwięk DOLBY Digital na Windowsie jaki słyszałem.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.