TMPGEnc Video Mastering Works TMPGEnc Video Mastering Works 7.0.16.18

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TMPGEnc Video Mastering Works jest zaawansowanym, komercyjnym narzędziem przeznaczonym do kompresji plików multimedialnych. Z jego pomocą możemy zmniejszyć wielkość zapisów audio/wideo, zarówno tych już skompresowanych, jak i zajmować się materiałami zapisanymi w bezstratnych formatach. Aplikacja obsługuje wszystkie najważniejsze oraz najpopularniejsze formaty i kodeki dostępne na rynku.

Wśród obsługiwanych formatów można wymienić chociażby DivX, MPEG-1/2/4, H.264, MOV, czy też animacje Flash - podobna dowolność panuje wśród dostępnych kodeków, do których możemy skompresować pliki wynikowe. Podczas pracy z projektem mamy możliwość dodania zewnętrznego pliki ze ścieżką dźwiękową, dokonać podstawowych edycji (wycięcie zbędnych klatek, przycięcie początku lub końca) oraz zaaplikować szereg "polepszaczy" typu przycinanie obrazu, korekcja kolorów, redukcja szumu i nie tylko.

Pliki wynikowe możemy zapisywać w szerokiej gamie formatów, dostępne są również wbudowane szablony pozwalające na automatyczne dopasowanie ustawień do popularnych opcji, takich jak płyty DVD, Blu-Ray, czy też zgodne z urządzeniami mobilnymi. Bez problemu połączymy także kilka plików audio i wideo w jeden. Autorzy przewidzieli nawet możliwość dodania do plików źródłowych pokazów slajdów, które również można edytować z poziomu aplikacji.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni. Do materiałów wyjściowych dołączane są znaki wodne.
  • Wymagane jest połączenie z internetem podczas pierwszego uruchomienia aplikacji celem uzyskania licencji testowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!