T-Mobile zainstaluje Dropboksa na telefonach, ale przypomina o własnej chmurze

Strona główna Aktualności

O autorze

Dropbox poinformował o nawiązaniu współpracy z Deutsche Telekom na terenie Europy Centralnej i Wschodniej. Polski oddział potwierdził, że będzie ona obowiązywała również w naszym kraju, ale jednocześnie przypomniał o własnym proDysku.

Od października tego roku w sumie w 14 krajach na urządzeniach z Androidem sprzedawanych przez T-Mobile zainstalowany będzie klient popularnej usługi, prowadzone będą także różne akcje promujące Dropboksa i mające poszerzyć jego zasięg w tej części Europy.

Od polskiego T-Mobile dowiedzieliśmy się, że Polsce współpraca dotyczy jedynie preinstalacji aplikacji Dropbox na urządzeniach z systemem Android. Nie ma aktualnie planów, by tę współpracę rozszerzać, na przykład na ofertę powiększenia wirtualnego dysku, czy inne.

T-Mobile przypomniał również o własnych wirtualnych dyskach — proDysk dla firm i MyDysk dla klientów indywidualnych — które obsługiwać można z poziomu aplikacji T-Mobile Cloud oraz strony internetowej na dowolnym urządzeniu. Usługi pozwalają na tworzenie automatycznych kopii zapasowych i wspólnego korzystania z usług przez 3 użytkowników.

© dobreprogramy
s