TOK FM TOK FM

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja TOK FM zapewnia nam dostęp nie tylko do radia o tej samej nazwie, ale również pokaźnej biblioteki materiałów archiwalnych oraz ulubionych audycji.

Aby w pełni skorzystać z oferowanych przez aplikację treści należy zakupić abonament. Płatności możemy dokonać za pomocą sklepu Windows. Przy pierwszym zainstalowaniu aplikacji otrzymamy kilka darmowych dni w celu sprawdzenia co oferuje pakiet premium. Po ich upływie możliwości programu będą ograniczone. Możemy również skorzystać z już posiadanego konta.

Aplikacja TOK FM zapewnia nam dostęp do audycji na żywo, a także pokaźnej biblioteki archiwalnych nagrań. W związku ze specyfiką radia, jest ich znacznie więcej niż w tradycyjnych rozgłośniach. Z poziomu aplikacji przejrzymy ramówkę, audycje, czy też stworzymy listę ulubionych. Co istotne, prawie każdy materiał możemy pobrać do pamięci urządzenia w celu późniejszego odsłuchania bez potrzeby korzystania z połączenia sieciowego.

Na uwagę zasługuje także interfejs, nie tylko dobrze wpisuję się w stylistkę Windows Phone, ale jest wygodny i praktyczny. Przykładowo w przypadku odtwarzacza możemy ustawić czas uśpienia czy też automatycznego cofania o wybraną ilość sekund. Niestety autorzy nie do końca wykorzystując możliwości systemu. Zabrakło chociażby opcji przyśpieszenia odtwarzania. Korzystanie z TOK FM jest wygodne, a aplikacja powinna zadowolić każdego miłośnika tej stacji, nawet jeżeli nie zamierza korzystać z wersji premium.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!