TOME: Immortal Arena

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

TOME: Immortal Arena to darmowa, klasyczna gra typu MOBA, która powinna zainteresować fanów takich kultowych pozycji jak League of Legends czy DOTA. Tytuł nastawiony jest przede wszystkim na starcia i pojedynki odbywające się w krótkich, nie przekraczających więcej niż 20 minut meczach.

Bohatera tworzymy z kilkunastu występujących postaci dostępnych w kilku domenach, miedzy innymi śmierci, wody, powietrza, ziemi czy ognia. Dokonując wyboru decydujemy jednocześnie o jej zdolnościach przewodnich – taktycznych, bitewnych czy bardziej siłowych.

Złożone z różnego rodzaju herosów drużyny walczą między sobą o dominację starając się jednocześnie zrealizować określone cele meczu. Zabawa jest możliwa w dwóch głównych trybach: klasycznym, gdzie atakujemy wrogie bazy bronione przez wieże oraz drugim, w którym wchodząc w kooperację ze znajomymi lub innymi graczami stawiamy czoło sztucznej inteligencji.

Bohaterowie używają różnorakich przedmiotów, a dodatkowo zyskują oczywiście doświadczenie i z czasem rozwijają kolejne zdolności. Boty z kolei prezentują w miarę wysoki poziom inteligencji i podzielone zostały na dwa odrębne poziomy trudności.

Nowością w prezentowanej wersji gry jest mapa Sanktuarium. Starcia tam prowadzone odbywają się systemem 5v5 na planszy podzielonej na linie góra, dół oraz część centralną zamieszkiwaną przez Behemota, niezwykle trudną do obalenia mityczną bestię zadającą szybkie, śmiertelne ciosy. Ten zaś, kto ją unicestwi przejmuje sporą część jej mocy.

TOME: Immortal Arena to energiczna i wciągająca bijatyka przedstawiona w dobrej grafice i z dobrym udźwiękowieniem. Wysoka grywalność będąca już pewnego rodzaju wizytówką MOBA nie pozwoli nikomu nudzić się w trakcie rozgrywki.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także oferującą graczom możliwość kontaktu ze sobą, wymiany doświadczeń oraz wspólnej gry.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!