reklama

TOWeb 6.23

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TOWeb to rozbudowane narzędzie do tworzenia profesjonalnych i nowoczesnych stron internetowych, które nie wymaga umiejętności programowania.

Dzięki programowi TOWeb będziemy mogli przygotować nie tylko tematyczną stronę internetową (np. poświęconą ulubionej grze komputerowej czy też jakiejkolwiek innej pasji), ale również zaprojektować witrynę sklepu wysyłkowego. Narzędzie obsługuje HTML5 oraz CSS3, czyli najnowsze technologie, które pozwalają na skorzystanie z zaawansowanych opcji.

Istotnym aspektem TOWeb jest prostota użytkowania. Wystarczy pobrać opisywane narzędzie, wybrać szablon z bazy danych, a następnie zmodyfikować go wedle upodobań za pomocą intuicyjnego interfejsu typu WYSIWYG. Oznacza to, że na bieżąco widzimy wszystkie wprowadzone zmiany, czyli np. dodany tekst, zdjęcia, filmy czy rozmaite efekty. Możemy także udostępnić wideo z serwisu YouTube, a nawet mapkę z Google Maps.

TOWeb pozwala na utworzenie strony internetowej, która będzie kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami, więc zadziała bezproblemowo nie tylko na komputerze, ale również na tablecie, smartfonie, a nawet telewizorze. W razie potrzeby możemy również zadbać o odpowiednie pozycjonowanie SEO, by nasza witryna pojawiała się na wyższej pozycji w wyszukiwarce Google.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
SMDOBPRO   5 #2 10.02.2017 13:05

Obejrzałem,poczytałem na stronie producenta jest kilka wersji do zakupu. Program może i "fajny" ,ale cena nie adekwatna do możliwości za wersję (full) STUDIO 199€ do stanowczo za dużo. Za Premium 49€ (wersja z ograniczeniami) też nijak ma się do rzeczywistości, za podobną cenę można mieć WYSIWYG Web Builder11 prawdopodobnie o wiele większych możliwościach i bez ograniczeń.Chociaż tego TOWeba nie używałem ale ale wnioskuję po demie stron na stronie producenta.Obejrzyjcie bez ramki,wprawdzie nieźle wyglądają ,responsywność jest ale 199€ stanowczo przy dużo za lihgtboxa,menu i parę dodatków.

  #1 29.03.2016 16:08

Bezpłatny? Otóż, żeby wyeksportować stworzoną stronę "na dysk" trzeba mieć wersję premium czyli płatną.

reklama