r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TP obniża ceny Neostrady

Strona główna Aktualności

Telekomunikacja Polska znacząco obniżyła ceny Neostrady. W ten sposób chce walczyć z coraz silniejszą konkurencją.

Opłaty za Neostradę spadły średnio o około 20%. Teraz umowa na Internet o prędkości 20 Mbit/s będzie kosztować tyle samo, co jeszcze nie tak dawno 2 Mbit/s - 69 złotych miesięcznie. Za najtańsze połączenia (512 kbit/s) zapłacimy teraz 44 zł, większe obniżki dotyczą jednak 20 Mbit/s i 2 Mbit/s (taniej o 24%). Za Neostradę 1 Mbit/s zapłacimy tyle samo, za 6 Mbit/s - 59 zł, a za 10 Mbit/s - 64 zł. Nowe ceny dotyczą umowy podpisanej na 24 miesiące. Osoby, które zgodzą się na taką formę Neostrady przez pierwsze 2 miesiące będą mogły cieszyć się Internetem za darmo.

Obniżki w opłatach za Internet stały się możliwe dzięki zatwierdzeniu przez Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE) nowego modelu ustalania cen dla operatorów. Wcześniej gdyby Telekomunikacja obniżyła opłaty, jednocześnie pomogłaby konkurencji wykorzystującej jej sieć do własnych usług. Dlatego zamiast niższych cen za Internet oferowano klientom upominki. Dzięki zmianom wprowadzonym przez UKE można było w końcu obniżyć opłaty za Neostradę. Oprócz podstawowej wersji zmniejszono również ceny za pakiet Neostrada plus telewizja. Pełen cennik po zmianach dostępny jest na stronach firmy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.