TP obniża opłatę za utrzymanie łącza

Strona główna Aktualności

O autorze

Od blisko trzech lat abonenci TP SA mogą korzystać z neostrady bez konieczności decydowania się na abonament telefoniczny. Niestety nie oznacza to jednak, że wykupując neostradę bez telefonu zapłacimy jedynie za neostradę. Musimy dodatkowo ponieść opłatę za "utrzymanie łącza w ramach usług dostępu do Internetu".

Dotychczas wspomniana opłata wynosiła 36,60 zł brutto. Od 1 grudnia 29 zł brutto. Nie jest to oczywiście obniżka, która abonentów neostrady może przyprawić o zawrót głowy ale zawsze to krok w dobrym kierunku. Maksymalnie koszt "obsługi łącza" można obniżyć decydując się jednak na telefon i zawieszając korzystanie z niego (maks. na 12 miesięcy), wówczas miesięcznie do opłaty za neostrady dołożymy 22 zł - niestety płatne z góry czyli 264 zł.

Usługi dostępu do Internetu oferowane przez TP SA już dawno do szczególnie konkurencyjnych nie należą. Wiadomo jednak, że wciąż wiele gospodarstw domowych i firm z racji swoich lokalizacji jest niejako skazanych na neostradę, tym bardziej więc cieszyć się można z obniżki wskazanej opłaty oraz ostatniej obniżki cen neostrady.

© dobreprogramy

Komentarze