reklama

TP-Link Neffos X1 otrzymał aktualizację Androida do wersji Nougat

Strona główna Aktualności

O autorze

Konsekwentnie trzyma się lewego pasa autostrady. Lubi szybki chód chodnikiem, narowisty jazz oraz infradźwiękowy metal. Nie przeszkadza mu wolne oprogramowanie.

TP-Link informuje, że smartfony TP-Link Neffos X1 otrzymały właśnie aktualizację systemu Android z wersji Marshmallow do wersji Nougat.

Nowy system posiada m.in. funkcję Picture in Picture, która umożliwia przykładowo oglądanie filmów w trakcie odpisywania na wiadomości. Ponadto system działa szybciej i sprawniej oraz pozwala oszczędzać baterię dzięki funkcji uśpienia w ruchu.

Oprócz tego Android Nougat, w porównaniu do poprzedniej wersji systemu, daje dużo więcej możliwości dostosowywania go do własnych potrzeb. Dzięki możliwości zmiany rozmiarów elementów interfejsu, elementy mogą być wyświetlane w sposób, w jaki robią to ekrany QHD.

Nougat pozwala także na szybsze nawigowanie, a to za sprawą m.in. funkcji dwukrotnego dotknięcia środkowego przycisku funkcyjnego. W błyskawiczny sposób umożliwia to przełączanie się z widoku jednej aplikacji na drugą.

Jeśli na urządzeniu nie pojawiło się powiadomienie o aktualizacji, należy wejść w ustawienia i ręcznie sprawdzić dostępność aktualizacji.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama