r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TP-Link Neffos X1 otrzymał aktualizację Androida do wersji Nougat

Strona główna AktualnościSPRZĘT

TP-Link informuje, że smartfony TP-Link Neffos X1 otrzymały właśnie aktualizację systemu Android z wersji Marshmallow do wersji Nougat.

Nowy system posiada m.in. funkcję Picture in Picture, która umożliwia przykładowo oglądanie filmów w trakcie odpisywania na wiadomości. Ponadto system działa szybciej i sprawniej oraz pozwala oszczędzać baterię dzięki funkcji uśpienia w ruchu.

Oprócz tego Android Nougat, w porównaniu do poprzedniej wersji systemu, daje dużo więcej możliwości dostosowywania go do własnych potrzeb. Dzięki możliwości zmiany rozmiarów elementów interfejsu, elementy mogą być wyświetlane w sposób, w jaki robią to ekrany QHD.

r   e   k   l   a   m   a

Nougat pozwala także na szybsze nawigowanie, a to za sprawą m.in. funkcji dwukrotnego dotknięcia środkowego przycisku funkcyjnego. W błyskawiczny sposób umożliwia to przełączanie się z widoku jednej aplikacji na drugą.

Jeśli na urządzeniu nie pojawiło się powiadomienie o aktualizacji, należy wejść w ustawienia i ręcznie sprawdzić dostępność aktualizacji.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.