TUMIKI Fighters na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę TUMIKI Fighters, podniebną strzelaninę 2D utrzymaną w sympatycznym, nieco dziecinnym klimacie. Wszystko za sprawą oprawy graficznej - zarówno nasz samolot jak i statki przeciwnika zbudowane są z elementów przypominających zwykłe klocki, ale to właśnie nadaje specyficzny urok temu tytułowi.

Rozgrywka polega nie tylko na bezmyślnym strzelaniu i parciu naprzód lecz także na kombinowaniu; z każdego ustrzelonego statku przeciwnika odpadają bowiem poszczególne elementy, które przy odrobinie zręczności możemy dokleić do swojego samolotu. Tym sposobem oprócz dodatkowej siły rażenia zyskujemy też tarczę ochronną w postaci resztek kadłubów naszych wrogów. Zabawne są sytuacje, gdy do naszego pojazdu doczepi się odłamek kilkunastokrotnie większy od nas samych - pojawiają się wówczas problemy nie tylko z lawirowaniem pomiędzy pociskami przeciwnika, ale nawet ze zwykłym poruszaniem się po planszy. TUMIKI Fighters posiada inspirującą ścieżkę dźwiękową, co niewątpliwie wpływa na jeszcze lepsze wrażenia z gry.

Grę TUMIKI Fighters można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów :-).

Wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy ponadto do naszego nowego portalu Gamikaze :-)

© dobreprogramy