TV Tu i Tam TV Tu i Tam 1.1.0.1

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja przeznaczona dla użytkowników sieci Orange (wystarczy zwykły starter) zarejestrowanych w serwisie Orange.pl. Daje dostęp do kanałów TV oraz usługi VOD pomarańczowego operatora z poziomu naszego smartfonu.

Aby skorzystać z Telewizja Tu i Tam należy zalogować się na nasze konto. Nawet bez wykupienia dodatkowych pakietów mamy dostęp do paru darmowych kanałów (głównie są to autorskie stacje Orange) oraz możliwość wypożyczanie filmów i seriali. Obraz z większości przypadków jest dobry, choć nie ma tu mowy o HD.

Za pomocą dodatkowo płatnych pakietów możemy zwiększyć ilość dostępnych kanałów oraz otrzymać zestaw "darmowych" filmów. Wykonanie aplikacji rozczarowuje. Interfejs choć nie sprawia większych problemów jest brzydki i niespójny. Telewizja Tu i Tam przypomina mieszankę aplikacji z iOS Androida, ale sprzed 2-3 lat do tego z dodatkowymi elementami zapożyczonymi z Windows Phone. To najsłabszy element programu. Aplikacja dostępna jest za darmo, skorzystać z niej może każdy posiadacz konta w serwisie Orange.pl

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!