r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TV Tu i Tam 1.1.0.1

Strona główna Windows Phone Multimedia

Aplikacja przeznaczona dla użytkowników sieci Orange (wystarczy zwykły starter) zarejestrowanych w serwisie Orange.pl. Daje dostęp do kanałów TV oraz usługi VOD pomarańczowego operatora z poziomu naszego smartfonu.

Galeria programu

Aby skorzystać z Telewizja Tu i Tam należy zalogować się na nasze konto. Nawet bez wykupienia dodatkowych pakietów mamy dostęp do paru darmowych kanałów (głównie są to autorskie stacje Orange) oraz możliwość wypożyczanie filmów i seriali. Obraz z większości przypadków jest dobry, choć nie ma tu mowy o HD.

Za pomocą dodatkowo płatnych pakietów możemy zwiększyć ilość dostępnych kanałów oraz otrzymać zestaw "darmowych" filmów. Wykonanie aplikacji rozczarowuje. Interfejs choć nie sprawia większych problemów jest brzydki i niespójny. Telewizja Tu i Tam przypomina mieszankę aplikacji z iOS Androida, ale sprzed 2-3 lat do tego z dodatkowymi elementami zapożyczonymi z Windows Phone. To najsłabszy element programu. Aplikacja dostępna jest za darmo, skorzystać z niej może każdy posiadacz konta w serwisie Orange.pl

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.