r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TVMOBiLi 2.1.0.4693

Strona główna Windows Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TVMOBiLi to narzędzie umożliwiające przesyłanie obrazów i dźwięków do wszystkich urządzeń w sieci domowej obsługujących wirtualny serwer DLNA, który wcześniej należy oczywiście utworzyć we własnym zakresie.

Galeria programu

Dzięki temu programowi będziemy mogli obejrzeć film na tablecie wykorzystując technologię strumieniowania obrazu z komputera czy też obejrzeć zdjęcia na telewizorze bez konieczności przenoszenia ich z dysku twardego peceta np. na pendrive'a. Chcąc jednak korzystać z funkcjonalności TVMOBiLi należy posiadać PC z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows, Mac bądź Linux, router (wystarczy model dostarczony przez dostawcę usług internetowych) oraz urządzenie wspierające DLNA (może to być tablet, konsola do gier, odtwarzacz Blu-Ray, SMART TV, itp.).

TVMOBiLi nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika – instalacja jest prosta i szybka, a po uruchomieniu programu otrzymujemy informacje, czy wszystkie urządzenia DLNA są włączone. Od tego momentu istnieje opcja udostępniania wybranych plików lub folderów w obrębie sieci domowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.