r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TVN Meteo 2.0.0

Strona główna Android Wiadomości Pogoda

TVN Meteo to kolejna pogodynka dostępna w sklepie z aplikacjami. Oprócz typowych danych dotyczących samej pogody można również znaleźć wiadomości z serwisu tvnmeteo.pl

Galeria programu

Aplikacja umożliwia sprawdzenie pogody dla 80 000 miejscowości w Polsce i na świecie. Program może mieć w pamięć wiele miast, jeżeli użytkownik sobie tego zażyczy. Domyślnie dodane są główne miasta Polski, można je usunąć wyszukując po kolei każde z miast i klikają usuń. Może być to na początku trochę denerwujące.

Pogoda "na dzisiaj" jest bardzo czytelna. Obrazek sugerujący aktualny stan znajdujący się za oknem, temperatura odczuwalna, prędkość wiatru, ciśnienie oraz poziom wilgotności. Ponadto poziom opadów oraz godzina wschodu i zachodu Słońca.

Po rozwinięciu dolnej belki wyświetli się prognoza na najbliższe 24 godziny (informacja co godzinę) oraz na następne 15 dni.

< W odróżnieniu od wersji na Windows Phone oraz iOS, w aplikacji nie znajdzie się wiadomości oraz filmów z serwisu informacyjnego tvnmeteo.pl

Aplikacja TVN Meteo nie posiada żadnego widgetu. Jest dostępna za darmo i bez reklam w oficjalnym sklepie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.