TVN24 GO TVN24 GO 2.0.0

Strona główna Android Wiadomości Aktualności
Pobierz program
lub zeskanuj:

TVN24 GO to aplikacja, dzięki której zawsze będziemy na bieżąco z wiadomościami z kraju i ze świata. Zawiera kanały TVN24 HD i TVN24 BiS na żywo.

Wiadomości ze świata w twoim telefonie

W przypadku TVN24 GO na uwagę zasługuje fakt, że poza opcją oglądania wspomnianych stacji informacyjnych możemy także uruchomić je w trybie audio. Należy również odnotować, że narzędzie umożliwia kontynuowanie oglądania na innych urządzeniach (np. telewizorze lub komputerze). Dostępna jest także funkcja cofania programu na żywo do 2 godzin i odtwarzania wybranych audycji emitowanych na kanałach TVN24 i TVN BiS w ciągu ostatniego tygodnia.

Cena programu

Darmowa wersja TVN24 GO zawiera liczne ograniczenia. Chcąc uzyskać pełen dostęp do zawartości na jeden dzień należy uiścić jednorazową opłatę w wysokości 5 złotych. Można także wykupić 30-dniowy abonament w cenie 10 złotych (płatność odnawialna) lub zapłacić za 365 dni z góry (100 zł; płatność odnawialna).

Warto dodać, że TVN24 GO wymaga utworzenia darmowego konta użytkownika na platformie TVN, ale możemy zalogować się również do swojego profilu na Facebooku lub w Google.

Najważniejsze cechy TVN24 GO:

  • wiadomości z kraju i ze świata na ekranie smartfona i tabletu
  • TVN24 i TVN BiS na żywo
  • opcja cofania programu na żywo do 2 godzin
  • odtwarzanie dowolnych materiałów z ostatnich 7 dni
  • pełna wersja aplikacji jest płatna
  • wymaga konta TVN, Facebook lub Google

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!