TVP Stream TVP Stream 3.1.6

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program
lub zeskanuj:

TVP Stream to oficjalna aplikacja Telewizji Polskiej do oglądania wybranych kanałów TV oraz wydarzeń sportowych. Zapewnia nie tylko dostęp do na żywo do kilkunastu stacji, ale również sporej bazy materiałów VOD.

W jej ofercie znajdziemy TVP Info, TVP Parlament, TVP Regionalną (wszystkie ośrodki) oraz TVP Sport, ale tylko w czasie transmisji wydarzeń sportowych. Jakość sygnału dopasowuje się do naszego łącza. Zarówno czas wczytywania jak i stabilność transmisji są zadowalające. Pod każdą ze stacji możemy śledzić aktualny program TV.

TVP Stream to także dostęp do materiałów archiwalnych każdej ze stacji. Składają się na nie głównie programy informacyjne oraz publicystyka. Interfejs pozwala na podstawową edycję tego w jaki sposób i co będziemy obserwowali zaraz po starcie programu. Niektóre elementy są mało czytelne, ale aplikacja jako całość prezentuje się dobrze i nowocześnie. Aplikacja zawodzi jednak w najważniejszym elemencie. Transmisja materiałów wideo bardzo często jest niestabilna, występują problemy z dźwiękiem i obrazem.

TVP Stream dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam innych niż te emitowane przed materiałami wideo. Dodatkowo klienci sieci T-Mobile mogą skorzystać z dodatkowych materiałów zawartych w bazie VOD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!