TVP Stream 2.1.0.9

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

TVP Stream to oficjalna aplikacja Telewizji Polskiej do oglądania wybranych kanałów TV oraz wydarzeń sportowych. Zapewnia nie tylko dostęp do na żywo do kilkunastu stacji, ale również sporej bazy materiałów VOD.

W jej ofercie znajdziemy TVP Info, TVP Parlament, TVP Regionalną (wszystkie ośrodki) oraz TVP Sport, ale tylko w czasie transmisji wydarzeń sportowych. Jakość sygnału dopasowuje się do naszego łącza. Zarówno czas wczytywania jak i stabilność transmisji są zadowalające. Pod każdą ze stacji możemy śledzić aktualny program TV.

TVP Stream to także dostęp do materiałów archiwalnych każdej ze stacji. Składają się na nie głównie programy informacyjne oraz publicystyka. Interfejs pozwala na podstawową edycję tego w jaki sposób i co będziemy obserwowali zaraz po starcie programu. Niektóre elementy są mało czytelne, ale aplikacja jako całość prezentuje się dobrze i nowocześnie.

TVP Stream dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam. Dodatkowo klienci sieci T-Mobile mogą skorzystać z dodatkowych materiałów zawartych w bazie VOD.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ze smartfonem do Rio: aplikacje na Olimpiadę

7
02.08.2016  •  Anna Rymsza

Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro startują lada moment. Sportowcy już są na miejscu, niektórzy wzięli udział w pierwszych rozgrywkach, a na piątek zaplanowano wielką ceremonię otwarcia. Jeśli chcecie śledzić wyniki albo pokazać, że kibicujecie, polecam kilka aplikacji. Kalendarz i wyniki Trudno śledzić całe Igrzyska i wszystkie dyscypliny, dlatego też na początek polecam proste aplikacje, podające na bieżąco wyniki i klasyfikację medalową. Zacząć wypada od Rio 2016 dla Androida i iOS – oficjalnej aplikacji olimpijskiej, w której znajduje się kalendarz rozgrywek oraz tabela medalowa i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji