Table Tennis Touch Table Tennis Touch 3.2.0331.0

Strona główna Android Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Table Tennis Touch to zręcznościówka, w której możemy rozegrać mecz tenisa stołowego (ping-ponga) na ekranie smartfona lub tabletu.

Gra oferuje bardzo proste sterowanie przy wykorzystaniu ekranu dotykowego. Poszczególne zagrywki ukazano w krótkim, lecz treściwym samouczku. Po jego ukończeniu możemy wybrać jeden z wielu dostępnych trybów, a następnie przejść do rozgrywki przeciwko sztucznej inteligencji lub innym graczom. Table Tennis Touch zawiera bowiem nie tylko karierę dla jednego użytkownika, ale także multiplayer oraz dodatkowe wyzwania w formie mini-gier.

Table Tennis Touch oddaje do dyspozycji możliwość zabawy w wielu zróżnicowanych lokacjach ukazanych w pełnym trójwymiarze. We wspomnianym trybie kariery można z czasem odblokować nowe przedmioty, w tym chociażby lepsze rakietki, dzięki którym zwiększymy swoje szanse na wygraną w następnych meczach. Ponadto na zdobycie czekają rozmaite osiągnięcia.

Co ciekawe, Table Tennis Touch posiada tryb offline, więc jeśli chcemy grać jedynie z SI, nie musimy łączyć się z internetem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!