r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tablet Motorola XOOM — jak wypada w konkurencji z iPadem?

Strona główna Aktualności

O autorze

Motorola na początku roku zaprezentowała pierwszy tablet oparty o trzecią generację Androida. Produkt wreszcie trafił do Polski i postanowiliśmy sprawdzić, czy ma jakąkolwiek szansę w rywalizacji z dotychczasowym liderem rynku, iPadem 2.

Historia tabletów opartych na mobilnym systemie Google pełna jest urządzeń tanich, nie najlepiej wykonanych, a przede wszystkim funkcjonalnie zacofanych. To sprawiało, że produkty z Androidem nie miały szans w konkurencji z liderem na rynku tabletów, czyli z iPadem i masowo poległy w starciu z Goliatem. Po recenzjach produktów mniej znanych firm przyszedł czas na przedstawiciela z najwyższej półki.

Motorola XOOM, bo to o niej mowa, jest pierwszym reprezentantem nowego gatunku tabletów opartych o chipset NVIDIA Tegra 2 oraz nową generację systemu Android. Czy taki duet pozwoli przełamać monopol Apple’a na rynku tabletów? Zapraszamy do lektury artykułu Motorola XOOM — Android 3.1 pod lupą.

r   e   k   l   a   m   a

Zachęcamy również do odwiedzenia przebudowanego właśnie działu lab, gdzie znajdziecie wiele innych recenzji.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.