r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tablety Nokii mogły pojawić się już dwa lata temu

Strona główna Aktualności

Mimo nasilającej się ofensywy na rynku mobilnym, Nokia jest jednym z niewielu producentów, którzy nie pokazali jeszcze swoich tabletów. Co prawda Finowie mówili o nich w marcu tego roku, ale od tamtej pory nie zaprezentowali żadnych konkretów. Okazuje się jednak, że firma już wcześniej planowała stworzyć co najmniej dwa modele.

NokiaPowerUser dotarł do dwóch wzorów, do których Urząd Patentowy Stanów Zjednoczonych przyznał Nokii prawa już 15 marca 2011 r. Poniższa wizualizacja pokazuje, jak mogły prezentować się te urządzenia:

Wyglądem są one zbliżone do stylistyki smartfona N9 i późniejszej serii Lumia. Niewykluczone jednak, że było to jedynie działanie „na zapas” ze strony producenta — oba wnioski pochodzą jeszcze z 2010 roku, kiedy Finowie mogli planować rozwój linii zapoczątkowanej przez model N9. Od tamtej pory Nokia przeszła długą drogę i związała się Microsoftem, który forsuje własny pomysł na tablet w postaci Surface. Możliwe więc, że stare projekty trafiły do kosza, a Finowie pracują nad nowymi modelami z Windows 8 na pokładzie, które z zaprezentowanymi tutaj urządzeniami nie mają nic wspólnego.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.