r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tablice Maturalne – Fizyka 1.2.0

Strona główna Android Edukacja i nauka Fizyka i astronomia

Aplikacja zawiera cały zakres wzorów z fizyki. W prosty i przejrzysty sposób umożliwia szybki dostęp do całości materiału. Aplikacja jest podzielona na działy, dzięki czemu obsługa i korzystanie z Tablic Maturalnych jest szyba i efektywna. Dwoma kliknięciami dojdziemy do interesującego nas działu.

Aplikacja zawiera działy: Termodynamika, Atom wodoru, Optyka, Fizyka współczesna, Hydrostatyka, Astronomia, Przedrostki, Stałe fizyczne, Ruch prostoliniowy, Ruch po okręgu, Ruch obrotowy, Ruch drgający, Grawitacja, Fale, Sprężystość, Elektrostatyka, Prąd stały, Pole magnetyczne, Prąd przemienny.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Fizyka, chemia, biologia, historia, języki – ciąg dalszy maturalnych powtórek

4
05.05.2016  •  Anna Rymsza

Po przeglądzie aplikacji pomagających zdać maturę z matematyki pora na kolejne przedmioty. Na 6 maja zaplanowana została matura z angielskiego, w najbliższych dniach odbędą się też egzaminy z matematyki na poziomie rozszerzonym, biologii, chemii, geografii, historii, WOS-u, języków obcych i innych przedmiotów. Przygotowała kolejną porcję aplikacji, które przydadzą się nie tylko podczas powtórek przed maturą. Niektóre z nich warto zachować na dłużej. Gram & Zdam Matura Gram & Zdam Matura to gra sprawdzająca wiedzę na poziomie ostatniej klasy liceum z matematyki, chemii, fizyki,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.