Tabliczka mnożenia IQ Tabliczka mnożenia IQ 1.3.3

Strona główna Android Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tabliczka mnożenia IQ to aplikacja dla młodszych użytkowników smartfonów i tabletów, dzięki której będą oni mogli nauczyć się tabliczki mnożenia oraz doskonalić swoje umiejętności w tym zakresie.

Inna niż wszystkie

Co ciekawe, Tabliczka mnożenia IQ wykorzystuje specjalne rozwiązanie, które sprawia, że narzędzie dostosowuje się do poziomu wiedzy dziecka. Ponadto cały proces nauki został przedstawiony w formie gwiazdek postępu osobno dla tabliczki mnożenia i dzielenia zarówno całkowicie, jak i dla pojedynczych działań.

Sprawdziany i testy

Tabliczka mnożenia IQ została skonstruowana w taki sposób, by użytkownik przyswoił podstawy jak najszybciej, dlatego też zdecydowano się na system, który wskazuje cztery możliwe wyniki (zawsze poprawny jest tylko jeden z nich). Nie dotyczy to jednak testów, bowiem podczas nich trzeba samemu wpisać cyfrę bądź liczbę.

Dla rodziców

Warto wspomnieć, że w ustawieniach Tabliczki mnożenia IQ dostosujemy zakres wyników, zakres liczb, a także czas na odpowiedź. Będziemy mogli również zadecydować, czy dziecko samo ma wpisywać odpowiedzi, czy będą pojawiały się opcje do wyboru.

Najważniejsze cechy:

  • prosta w obsłudze aplikacja do nauki tabliczki mnożenia
  • wykorzystuje specjalny algorytm dostosowując się do poziomu wiedzy dziecka
  • powtarzanie zagadnień, które sprawiają uczniowi najwięcej problemów
  • pytania otwarte i zamknięte
  • wiele opcji konfiguracyjnych

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!