Tactical Intervention

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Tactical Intervention to darmowa strzelanka, którą powinni przede wszystkim zainteresować się fani Counter-Strike’a bowiem głową projektu był Minh Le, współtwórca sieciowego hitu z 2000 roku.

Ponownie mierzą się tutaj ze sobą terroryści i antyterroryści, ale do zabawy dołączają pojazdy, a nawet psy. Po raz kolejny podstawą zabawy jest nie tylko wprawne oko i szybka ręka lecz także dobór wyposażenia. Graficznie produkcja nie może się równać ze współczesnymi hitami gdyż działa na silniku Source wykorzystywanym przez gry Half-Life, ale niesie pewien słodki powiew starej szkoły tworzenia projektów FPS.

Rozgrywka toczyć się może w dwóch podstawowych trybach. Tactical Intervention oferuje zarówno drużynowy deathmatch czyli wspólne wybijanie wrogów do wyznaczonego limitu zabójstw jak również zabawę w wykonywanie misji. Wypełnianie określonych założeń i wybijanie wrogów niesie za sobą lepsze wyposażenie na starcie kolejnego wyzwania.

W grze będziemy brać udział w kilku dostępnych scenariuszach. Dzielą się one na takie, w których odbijamy zakładników, podkładamy czy też rozbrajamy bomby albo zajmujemy się eskortą konkretnych osób do określonego celu lub też tego co przewożą w swoim bagażu. Bez wątpienia ciekawym dodatkiem jest możliwość wykorzystywania w walce różnych elementów otoczenia (np. butli gazowych), zjeżdżania po linach czy chociażby posługiwanie się zakładnikami w charakterze żywych tarcz.

Tactical Intervention cechuje się wysoką dynamiką akcji i energiczną rozgrywką. Oprócz ciągłej strzelaniny i nieustannego dążenia do zniewolenia wrogich jednostek, zetkniemy się w niej również z elementami taktyki i strategii. Dzięki dobrej oprawie audiowizualnej i wysokiej grywalności tytuł z pewnością dostarczy wiele godzin dobrej zabawy.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy w dowolnym momencie chociażby zaprosić do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!