reklama

Tag: The Power of Paint na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy logiczną produkcję FPP z mocnymi akcentami zręcznościowymi.

Dzięki różnym właściwościom farb zdobywanych do naszego markera - czerwona przyśpiesza, zielona umożliwia skok, niebieska chodzenie po ścianach - możemy w zasadzie dowolnie poruszać się po trójwymiarowych planszach. Naszym zadaniem jest jak najlepsze wykorzystanie atrybutów dostępnych kolorów w celu przedostania się do wyjścia z układu. Ta rewelacyjna mieszanka gatunków ujmuje zarówno swą prostotą i przejrzystością, jak również wysokim poziomem trudności większości plansz. Niejednokrotnie przyjdzie nam mocno pogłówkować nad sposobem przedostania się do wyjścia wykonując przy tym wręcz karkołomne ewolucje.

Grę Tag: The Power of Paint można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Gorąco polecamy recenzję najnowszych przygód Lary Croft, czyli Tomb Raider Underworld, a także dwie interesujące zapowiedzi - przejmującego RPG Fragile: Farewell Ruins of the Moon na konsolę Nintendo Wii oraz pierwszego płatnego dodatku dla Grand Theft Auto IV w wersji na Xboksa 360 - The Lost and Damned.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama