TailExpert TailExpert 1.0.7202.17729

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

TailExpert to zaawansowane narzędzie, przeznaczone do analizowania logów i im podobnych źródeł wielu informacji, które udostępnione zostało bezpłatnie do użytku niekomercyjnego.

Za pomocą programu możemy otworzyć w zasadzie dowolną liczbę logów lub innych plików tekstowych, które następnie będą dostępne w ramach osobnych zakładek, co umożliwia komfortową pracę nawet z dużą liczbą otwartych plików. W każdym z logów możemy umieszczać notatki oraz zaznaczać interesujące wpisy, tym samym umożliwiając łatwiejszą analizę oraz późniejszy powrót do danego dokumentu.

Ciekawą, aczkolwiek nieco obciążającą system funkcją, jest możliwość uaktualniania zbieranych danych w czasie rzeczywistym. TailExpert potrafi na bieżąco aktualizować otwarte logi, w klarowny sposób informując użytkownika o zmianach w otwartych zakładkach.

Poza tym program jest wyposażony w rozmaite narzędzia usprawniające przeszukiwanie logów i ich analizę, takie jak zablokowanie przewijania dokumentu, czyszczenie widoku czy też opcja przełączenia się pomiędzy poszczególnymi zakładkami. Program umożliwia również zmianę widoku np. na czysty tekst, a w opcjach istnieje sporo możliwości przykładowo dopasowania kroju i kolorów czcionki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!